RLVA - het team

We helpen je graag...

 

... met advies over de mogelijkheden rond het aanleggen van een poel, een hoogstamboomgaard, hagen of houtkanten in het landschap, speelnatuur… tot de effectieve uitvoering ervan.

... met acties (groepsaankopen, bomen knotten, gegidste natuurwandelingen…) en realisaties die het landschap en natuur ten goede komen.

... met informatie over activiteiten en beleving op het terrein.

... met het bouwen aan het landschap tot het beleven van het landschap.

We helpen je graag verder. Neem gerust contact met ons op!

Contact

info@rlva.be

tel +32 55 20 72 65

fax +32 55 20 61 87

veemarkt 27, 9600 Ronse

het secretariaat is elke weekdag open van 8u tot 12u en van 13u tot 17u

Ruben De Coninck

Coördinator

ruben.de.coninck@rlva.be
055 20 72 65

Jonathan Clerckx

trage wegen, faunaplan

jonathan.clerckx@rlva.be
055 20 72 65

Tine Degezelle

paard in het landschap, gestroomlijnd landschap Zwalmvallei

tine.degezelle@rlva.be
055 20 72 65

Bram De Lameillieure

landschapszorg

bram.de.lameillieure@rlva.be
055 20 72 65

Griet Dewitte

educatie, natuur en gezondheid

griet.dewitte@rlva.be
055 20 72 65

Paul Haustraete

natuurprojecten

paul.haustraete@rlva.be
055 20 72 65

Bart Vancoppenolle

communicatie, ICT

bart.vancoppenolle@rlva.be
055 20 72 65

Pieter Vandenborne

energiek landschap vlaamse ardennen, speelnatuur, inrichtingsprojecten

pieter.vandenborne@rlva.be
055 20 72 65

Sylvie Vandestapele

boekhouding, administratie

sylvie.vandestapele@rlva.be
055 20 72 65

Jeroen Vanhee

landschapspark Vlaamse Ardennen, machinaal beheer van knotbomen en houtkanten

jeroen.vanhee@rlva.be
055 20 72 65

Gus Van Hoeck

energiek landschap vlaamse ardennen, speelnatuur, inrichtingsprojecten

gus.van.hoeck@rlva.be
055 20 72 65