Vacature medewerker landschaprecreatie

We zijn op zoek naar een enthousiaste nieuwe collega!Terug naar overzicht
Delen

Vacature medewerker landschap & recreatie (m/v/x)

De organisatie

Regionaal Landschap Vlaamse Ardennen (RLVA) is één van de 16 regionale landschappen in Vlaanderen en is actief in Zuid-Oost-Vlaanderen (Brakel, Erpe-Mere, Gavere, Geraardsbergen, Haaltert, Herzele, Horebeke, Kluisbergen, Kruisem, Lierde, Maarkedal, Oudenaarde, Oosterzele, Ronse, Sint-Lievens-Houtem, Wortegem-Petegem, Zottegem en Zwalm). Wij zijn een samenwerkingsverband tussen Vlaamse, provinciale en gemeentelijke overheden, natuurverenigingen, landbouworganisaties, erfgoedorganisaties, wildbeheereenheden en toeristische verenigingen. Ons team zet zich elke dag enthousiast in voor een duidelijke missie: zorg dragen voor landschap, natuur en erfgoed. Meer informatie vind je op www.rlva.be.

Functieomschrijving

Als projectmedewerker landschap & recreatie heb je een gevarieerd takenpakket. Je bent verantwoordelijk voor het thema trage wegen en trekt verschillende tragewegendossiers. Al onze gemeenten hebben reeds een tragewegenplan, het gaat dus over uitvoeringsdossiers zoals het herstel en inkleden van trage wegen. Hierbij word je ondersteund door een andere gedreven collega en kan je rekenen op een divers team.
Je verwoordt oplossingen in de vorm van realistische beleidsadviezen, tactische interventies, ontwerp, terreiningrepen, inrichtingsvoorstellen, e.d. Je stemt af met gemeenten, provincie, het lokale middenveld en vrijwilligers, enz.
Verder treed je op als adviseur, toezichthouder of facilitator in contact met grondeigenaars (onderhandelingen over heropenen en herinrichten), landmeters (rooilijnplannen, verleggingsprocedures, schattingen) en aannemers (terreinwerken).
Je communiceert met alle betrokkenen over de vorderingen van je projecten en werkt deze ook administratief af. Je bent nauwgezet in het opvolgen van de projectfinanciën en houdt een duidelijk overzicht bij van de lopende projecten.
Daarnaast neem je een aantal algemene en/of administratieve taken op in het belang van de vzw.

Jouw profiel

 • Je hebt een diploma dat aansluit bij de sociaal-ruimtelijke context van lokale trajecten trage wegen: bijv. stedenbouw en ruimtelijke planning, verkeerskunde, geografie, architectuur, sociologie, landschapsarchitectuur, landschapsontwikkeling, milieustudies, enz. (of gelijkwaardig door ervaring).
 • Je kan zelfstandig, planmatig en nauwgezet werken. Je neemt initiatief en je kan goed in een team werken.
 • Je bent organisatorisch sterk en kan procesmatig denken. Je onderzoekt verschillende keuzes, weegt die af en legt jouw bevindingen voor.
 • Je bent verbaal sterk en kan overtuigen, zowel mondeling als schriftelijk, en aangepast aan verschillende doelgroepen en verschillende kanalen.
 • Je hebt ervaring met GIS en je kan vlot overweg met MS Office.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B en hebt bij voorkeur een eigen wagen.
 • Je bent flexibel en kan tijd vrijmaken voor vergaderingen ’s avonds en activiteiten in het weekend.
Pluspunten:
 • Affiniteit met het werkingsgebied en een netwerk binnen de streek.
 • Je beschikt over administratief-juridische kennis inzake ruimtelijke ordening en /of wegenrecht.
 • Je hebt ervaring met participatie, burgerinitiatieven, bemiddeling, overleg, verenigingsleven, e.d.

Wij bieden

 • Contract van onbepaalde duur.
 • Voltijdse of 4/5de afwisselende job met ruimte voor eigen inbreng en initiatief.
 • Gunstige telewerkregeling.
 • Verloning gebaseerd op weddeschaal PC 329.01 B1c – B1b.
 • Relevante anciënniteit wordt in rekening gebracht.
 • Eindejaarspremie, vergoeding woon-werkverkeer, fietsvergoeding, maaltijdcheques, gunstige verlofregeling en flexibele werktijden volgens PC 329.01.
 • 100% vergoeding openbaar vervoer of fietsvergoeding.
 • Werkplaats is Veemarkt 27, 9600 Ronse. 10 minuten wandelen van station Ronse.

kandidaturen, selectie en informatie

Uiterlijk op 8 januari 2023 worden de kandidaturen verwacht via mail aan info@rlva.be, met als onderwerp 'sollicitatie landschap & recreatie’ en met volgende pdf’s in bijlage:

 • Uitgebreid CV met documentnaam: 'familienaam_voornaam_cv'
 • Motivatiebrief met documentnaam: 'familienaam_voornaam_motivatiebrief'
 • Scan hoogste relevante diploma met documentnaam ‘familienaam_voornaam_diploma’

Op basis van de schriftelijke kandidaturen wordt een voorselectie gemaakt. De weerhouden kandidaten worden per mail uitgenodigd voor een volgende selectieronde. Dat zal een groepsgesprek zijn en doorgaan op woensdag 18 januari 2023. De voor het gesprek geslaagde deelnemers worden uitgenodigd voor een individueel selectiegesprek op maandag 23 januari 2023.
Voor meer informatie, neem contact op met Ruben De Coninck, coördinator RLVA, via ruben.de.coninck@rlva.be of 0498 74 91 48.

 

download de vacature als pdf